netteki eviniz......
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
netteki eviniz......

kasabamız, sosyal, kültür ve siyaset

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

kasabadan akan pislik

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1kasabadan akan pislik Empty kasabadan akan pislik Salı Mart 26, 2013 9:11 am

site yönetimi

site yönetimi
yönetim
yönetim

kasabamızın ortasından geçen lağım kanalı yıllardır hala açık.ve bu durum görüntü kirliliği,pis kokusu ve kazalara sebeb olmakta.geçen hafta yine bu kanal yüzünden kasabamız sakinlerinden bir kişi kaza yaşadı.sayın başkanımızdan özellikle rica ediyoruz. konu hakkında belediyenizin atacağı adımlar mutlaka vardır.

kaza haberini görek için tıklayınız

http://savkasabasi.org

2kasabadan akan pislik Empty Geri: kasabadan akan pislik Paz Mayıs 26, 2013 7:46 pm

suleyman

suleyman
HİPERAKTİF ÜYELERİMİZ DEN
HİPERAKTİF ÜYELERİMİZ DEN

Yeni seçimler yaklaşyo.bazı il/ilçe kasabalarda aday adayları reklamlarına bile başladı.kasabamız için henüz erken.umarım hak eden kazanır.yalnız yakın geçmiş/hal ve gelecekte ki belediye başkanlarının başarı kıstası kesinlikle bu dere dir.bu dere kapanmamışsa başkan(lar)başarısızdır.bu kadar basit.edilecek laflar atılacak nutukların hiç bir geçerliliği yoktur.zira o koltuğa oturan devlet memuru değil bir siyasetçidir.siyaset yapmak da kasabamızda hakim olan-büyüklerimiz en doğrusunu bilir-mantığı ile;imkansızdır.memur zihniyeti ile siyasetçilik yapılmaz.biz den(savlulardan)kaynaklanmayan bir sorun için ıspartadaki memurların(vali vb.)veya güdük sığ görüşlü köylü yerel siyasetçilerin ağızlarına bakılıp dilenciler gibi beklentiye girilmez.siyasetçi masaya yumruğunu vurur işini görür.bu kadar basit.mıy mıy mıy la iş te yapılmaz hayat ta geçmez.siz hangi çağda yaşıyonuz kuzum?

3kasabadan akan pislik Empty Geri: kasabadan akan pislik Ptsi Mayıs 27, 2013 5:13 am

site yönetimi

site yönetimi
yönetim
yönetim

malesef hocam o malum koku, burnumuzda buram buram tütüyor.

http://savkasabasi.org

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]